PKL Kuznice 13, Zakopane
Przyjazd 19 sty 2022
Wyjazd 20 sty 2022
Tło bannera

Aktualności Koronawirus - informacje

Tło bannera

Aktualności Koronawirus - informacje

Tło bannera

Aktualności Koronawirus - informacje

Szanowni Państwo,

W trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz Państwa rodzin podczas pobytu w apartamentach oraz z myślą o personelu, wprowadziliśmy zmiany w obiekcie. Chcemy spełnić wszelkie oczekiwania odnośnie bezpieczeństwa, aby w dalszym ciągu mogli Państwo czuć się u nas jak w domu – czyli bezpiecznie i w swobodnej atmosferze. 

Prosimy o rezerwację pokojów zgodnie z rekomendacjami dotyczącymi dopuszczalnej ilości osób.

Jesteśmy obiektem, który położonym w Kuźnicach u przy dolnej stacji kolejki linowej na Kasprowy Wierch. Gwarantuje to mniejszy ruch turystyczny wokół obiektu. Posiadamy zaledwie 4 niezależne apartamenty każdy z oddzielnym wejściem, dzięki czemu mamy możliwość zminimalizowania kontaktów z innymi Gośćmi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 18 20 23 710  lub mailowo pod adresem: kuznice@hotelepkl.pl
 

Do zobaczenia w Tatrach.

Apartamenty

Szereg udogodnień oraz lokalizacja Apartamentów „Kuźnice 13” tworzą idealne warunki do wypoczynku dla osób szukających pokoi w górach czy pokoi blisko szlaków.
Zobacz wszystkie
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij